nagrywnie-systemów-IVR-do-centrali, zapowiedzi-do-centrali-telefonicznej-ivr
Studio nagrań lektorskich
Nagrania IVR, komunikaty głosowe, nagrania do centrali telefonicznej. Nagrania profesjonalnych systemów zapowiedzi IVR do centrali w firmie.
Wszystkie komunikaty na potrzeby central telefonicznych, nagrania do systemów IVR, infolinii, komunikatów telefonicznych,
do automatycznej sekretarki, zapowiedzi centrali telefonicznej, telefonii voip
- realizowane są w ciągu 1 – 2 dni.
IVR (ang. Interactive Voice Response) to nazwa systemu w telekomunikacji, który umożliwia interaktywną obsługę
osoby dzwoniącej. IVR ma więc funkcjonalność automatycznego Call center (lub jego części). Osoba dzwoniąca po
wysłuchaniu nagranych komunikatów za pomocą wybierania tonowego DTMF wybiera poszczególne pozycje z menu.
IVR umożliwia automatyczne wybranie:
- rodzaju żądanej informacji czy usługi, wybór języka obsługi, dostęp do wybranych informacji z bazy danych
- weryfikację tożsamości użytkownika za pomocą podania jego numeru, PIN-u lub hasła.
Wykonawstwo: nagrania ivr we własnym studio nagrań w tym nagrywanie systemów IVR, komunikaty do centrali, komunikaty głosowe i inne nagrania lektorskie. Wykonawstwo: profesjonalne nagrania do systemów IVR. Przesłuchaj przykłady demo głosów lektorskich, lektorzy nagrają system IVR do Twojej centrali telefonicznej.
Nagrania do central telefonicznych system IVR, do poczty głosowej - wycena odbywa się na podstawie przesłanego tekstu.
 • Bardzo wygodny i szybki proces realizacji: Wystarczy przesłać na podany adres e-mail opis komunikatów IVR i tekst jaki ma się znaleźć
  w systemie IV do centrali telefonicznej. Nagranie lektora przesłane będzie na Państwa skrzynkę e-mail lub zamieszczone na wskazanym serwerze FTP.
 • Lektoriusz użycza głosu w Bankach Głosów; m.in. Międzynarodowym Banku Głosów InterVoiceOver w Amsterdamie, Londynie i Antwerpii.
  Zapowiedzi, komunikaty ivr w języku polskim, włoskim oraz angielskim w wymaganych formatach lub wg wytycznych klienta, dla firm i nie tylko.

  nagrania lektorskie ivr, tani lektor, systemy ivr, komunikaty głosowe, tani lektor komunikat do centrali ivr, lektor do powitań i zapowiedzi telefonicznych, NAGRANIA LEKTORA DO CENTRALI IVR, nagrywanie ivr do central telefonicznych, komunikat-do-centrali, głosy lektorskie do powitań i zapowiedzi telefonicznych, nagrywanie ivr do centrali telefonicznej, zapowiedź-do-centrali-telefonicznej, nagrania zapowiedzi, komunikat ivr, nagrania komunikatów komunikaty-telefoniczne lektor do reklamy, lektor do prezentacji multimedialnych, nagrywanie szkoleń e-learning, męski głos do reklamy, żeński głos do reklamy, nagrywanie reklam radiowych, tekst lektorski, studio lektorskie, audiobook, prezentacja multimedialna, bank głosów lektorskich, lektor tanio Voice over agency Inter Voice Over - London, Amsterdam, Antwerp
  powiem wszystko...