cennik-nagrań-lektorskich, tanie nagrania cennik-nagrań-lektorskich-lektoriusz.pl, reklamy radiowe tanio, studio lektorskie
Cennik dla nagrań lektorskich, powitań i komunikatów telefonicznych, zapowiedzi głosowych, IVR, i wszelkich innych usług lektorskich.
Cennik i koszt nagrań lektorskich do reklam radiowych i tv, cena powitań i zapowiedzi telefonicznych. Cena nagrania do centrali telefonicznej, narracje lektorskie do prezentacji multimedialnych, audiobooki, powitania telefoniczne, cennik nagrania komunikatów głosowych, cena zapowiedzi telefonicznych, do centrali IVR. Cena nagrań lektora do filmów edukacyjnych, korporacyjnych, instruktażowych, szkoleń e-learning. Koszt usług lektorskich.
Prosty sposób realizacji nagrań:
 • Prześlij tekst na adres e-mail studia mailem lub zadzwoń
 • ustalamy szczegóły nagrania, cenę i termin realizacji
 • realizacja nagrań wg wskazań i terminu
 • nagrania przesyłane są na skrzynkę e-mail lub wskazany serwer
 • płatność - po otrzymaniu zrealizowanych nagrań
 • W celu otrzymania wyceny uprzejmie Państwa prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny z opisem rodzaju nagrania, objętości tekstu i jego przeznaczenia
  - najlepiej przesłać tekst do nagrania lub jego projekt na adres e-mailowy studia. Otrzymają Państwo propozycję cenową i terminową.
  Posłuchaj, napisz, zadzwoń. Prześlij tekst i odbierz swoją wycenę oraz nagranie e-mailem. Przykłady nagrań znajdują się w zakładce Nagrania.
  Realizacje we własnym studio pozwalają na niegenerowanie wysokich kosztów !
  Z uwagi na specyfikę i niepowtarzalność zlecanych projektów wymagają one indywidualnej wyceny dla dowolnego rodzaju nagrania i pola eksploatacji.

  Przesłana wycena zawiera : nagranie lektora, oczyszczenie sygnału, wyrównanie dynamiki, optymalizacja barwy, podział na pliki, konwersję, licencję.
  Bez zaliczek i zadatków. Płatność za nagrania odbywa się po ich otrzymaniu przez zamawiającego.
  Rachunki za wykonane nagrania - na podstawie umów o dzieło lub innej przyjętej zasady współpracy. Prawa autorskie do nagrań zawierają się w ich cenie.
  Przesłana do Państwa propozycja cenowa podawana jest całościowo bez późniejszego doliczania kolejnych składników usługi.
  kontakt do nagrań lektorskich
  powiem wszystko...
  Kontakt do korespondencji :
  Studio nagrań lektorskich w Toruniu
  studio.lektoriusz@gmail.com
  kontakt@lektoriusz.pl
  tel. 506 71 36 38
  tel. 56 648 61 55