nagrania lektorskie, usługi lektorskie, tekst lektorski, głosy, lektor do reklam Studio nagrań lektorskich

Nagrywanie komunikatów głosowych, powitań i zapowiedzi telefonicznych, centrale telefoniczne IVR. Prześlij tekst - odbierz nagranie.

nagrania lektorskie, nagrywanie powitań telefonicznych, komunikatów głosowych do centrali, usługi lektorskie, tani lektor, nagranie lektora, komunikaty, nagrywanie

Z uwagi na fakt, że jakość kontaktów z klientem może podnieść lub obniżyć pozycję firmy, dbałość o zadowolenie klienta z przeprowadzonego połączenia ma bardzo duże znaczenie w strategii działalności każdej dobrej firmy.
Ma to szczególnie znaczenie tam, gdzie kontakt jest realizowany przez centralę, której głównym celem jest:

Wszystkie komunikaty na potrzeby central telefonicznych, powitań i zapowiedzi telefonicznych, central IVR, infolinii,
do automatycznej sekretarki, zapowiedzi centrali telefonicznej, telefonii voip
- realizacja w ciągu 1 – 2 dni.

Przykłady zapowiedzi do centrali telefonicznej i na pocztę głosową nagrane przez Studio Lektoriusz.

Wystarczy przesłać na podany adres e-mail treść zapowiedzi telefonicznej do centrali z zaznaczeniem formatu nagrania jaki wymagany jest przez centralę telefoniczną w Państwa domu lub firmie. Nagranie dostarczone będzie drogą e-mail lub zamieszczone na podanym przez Państwa serwerze FTP, bądź na powszechnie dostępnych stronach przechowujących pliki do pobrania.

Zapowiedzi telefoniczne w języku polskim, włoskim, angielskim w formatach wave standard PCM, wave CCITT u-law, wave CCITT a-law, mp3
Na życzenie nagrany głos lektora miksowany jest z podkładem muzycznym.

Oferujemy lektorskie nagrania zapowiedzi i powitań telefonicznych, nagrania do systemów IVR. Miła zapowiedź w telefonie to podstawa sukcesu. Zapraszamy do naszego banku głosów lektorskich, znajdź odpowiedniego lektora do Twojej centrali telefonicznej.
Nagrywamy komunikaty głosowe do wind, alarmowe, systemy kolejkowe, instrukcje.