nagrania lektorskie, usługi lektorskie, tekst lektorski, głosy, lektor do reklam Studio nagrań lektorskich

Powiem wszystko...

Profesjonalne powitania, komunikaty i zapowiedzi telefoniczne, komunikaty głosowe, nagrania do centrali telefonicznej. Zapowiedzi IVR.

powitania telefoniczne, nagrania do centrali telefonicznej, nagranie powitania telefonicznego

Nagrania:
zapowiedzi i powitań telefonicznych, nagrania głosu do systemów IVR, wszelkich powiadomień głosowych, voip, powitań do automatycznej sekretarki, zapowiedzi do telefonii voip, central telefonicznych, do infolinii, nagrania do poczty głosowej i innych komunikatów. Inne zapowiedzi głosowe: ostrzegawcze, alarmowe, autobusy, windy.

Nagrania powitań telefonicznych przesyłane są w formacie wave standard PCM, wave CCITT u-law, wave CCITT a-law, mp3 Na życzenie miksujemy zapowiedzi z podkładem muzycznym.

Wszystkie nagrania, tj.
nagranie powitania telefonicznego, nagrania komunikatów głosowych, infolinii, powitania na telefon, zapowiedzi głosowej do centralki, nagranie do poczty głosowej, komunikaty telefoniczne, nagrania do central IVR, powitania do centrali telefonicznej powstają w 1 - 2 dni. Dożywotnia licencja. Na życzenie podkłady muzyczne do zapowiedzi.

Szybki proces realizacji : Wystarczy przesłać tekst komunikatu, treść zapowiedzi e-mailem. Gotowe nagranie otrzymają Państwo na swoją skrzynkę.

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnie i tanio wykonanego nagrania zapowiedzi telefonicznej, powitania, infolinii, poczty głosowej, komunikatu głosowego, zapowiedzi do centrali telefonicznej, komunikatu z podkładem muzycznym, automatycznej sekretarki, nagrania do centrali telefonicznych lub innego nagrania lektorskiego - wystarczy przesłać tekst z życzeniem formatu i wskazaniem miejsc podziału na pliki. Nagrania są przesyłane na Państwa adres e-mail.

Nagrania lektorskie do poczty głosowej, nagrania powitań telefonicznych dla firm, nagrywanie zapowiedzi telefonicznych, profesjonalne nagrania do centrali telefonicznej, komunikatów głosowych, zapowiedzi do centrali telefonicznej, nagranie głosu do centrali telefonicznej, nagrania do central telefonicznych, komunikaty, profesjonalne powitania telefoniczne, zapowiedzi telefoniczne, głosowe, nagrywanie IVR, nagrania powitań, komunikatów i zapowiedzi telefonicznych, nagranie powitania, komunikatu telefonicznego, nagrania głosu do systemów IVR, powiadomień głosowych, powitań do automatycznej sekretarki, zapowiedzi do telefonii voip, infolinii, nagrania do poczty głosowej, nagrania powitań, nagranie do poczty głosowej, zapowiedzi, komunikaty głosowe, komunikaty do centrali telefonicznej, nagrywanie zapowiedzi głosowych, nagranie powitania telefonicznego, komunikaty do automatycznej sekretarki, szybko i tanio.