nagrania lektorskie, usługi lektorskie, tekst lektorski, głosy, lektor do reklam Studio nagrań lektorskich

Nagrywanie komunikatów głosowych. Komunikaty do wind, systemów kolejkowych, komunikaty alarmowe, ostrzegawcze.

nagrywnie-systemów-IVR-do-centrali, zapowiedzi-do-centrali-telefonicznej-ivr

Systemy głosowego zapowiadania przystanków, komunikaty głosowe do centrali telefonicznej dla firm, instytucji, banków, osób indywidualnych. Bankowość telefoniczna, telemarketing, systemy obsługi kart. Oferta komunikatów głosowych przeznaczonych do: systemy kolejkowe, alarmowe, komunikaty w centrach handlowych, windach, autobusach, zakładach pracy.

Nagrania do central telefonicznych, poczty głosowej, inne komunikaty głosowe - realizacja w ciągu 1 - 2 dni.

Nagrywamy komunikaty na potrzeby central, powitań i zapowiedzi telefonicznych. Lektorzy użyczają głosu do takich komunikatów jak systemy IVR, infolinie, telefonia voip, systemy kolejkowe, komunikaty alarmowe, komunikaty w windach, autobusach, tramwajach.

Przykład komunikatu głosowego oraz komunikatów alarmowych

Wyjątkowo wygodny i szybki proces realizacji dzięki transferowi nagrań drogą elektroniczną.

Wystarczy przesłać na podany adres e-mail opis zamówienia i tekst lektorski do nagrania. Nagranie dostarczone będzie drogą e-mail lub zamieszczone na podanym przez Państwa serwerze FTP, bądź na powszechnie dostępnych stronach przechowujących pliki do pobrania.

Komunikaty głosowe w języku polskim, włoskim i angielskim dla firm i osób indywidualnych w każdym formacie, przeznaczone na wszelkie pola eksploatacji.

Prezentacje, brzmienie, przykłady zrealizowanych nagrań znajdują się w zakładce Nagrania

Nasza specjalizacja to nagrania do systemów IVR. Nagrywamy systemy kolejkowe, komunikaty alarmowe, nagrania komunikatów w windach, autobusach, tramwajach. Posłuchaj naszych głosów lektorskich do Twojej centrali telefonicznej. Tanio.