nagrania lektorskie, usługi lektorskie, tekst lektorski, głosy, lektor do reklam Studio nagrań lektorskich

Nagrania IVR, komunikaty głosowe, nagrania do centrali telefonicznej. Profesjonalne nagrania zapowiedzi IVR do centrali w firmie.

nagrania lektorskie ivr, tani lektor, systemy ivr, komunikaty głosowe, tani lektor

IVR (ang. Interactive Voice Response) to nazwa systemu w telekomunikacji, który umożliwia interaktywną obsługę osoby dzwoniącej. IVR ma więc funkcjonalność automatycznego Call center (lub jego części). Osoba dzwoniąca po wysłuchaniu nagranych komunikatów za pomocą wybierania tonowego DTMF wybiera poszczególne pozycje z menu. IVR umożliwia automatyczne wybranie: - rodzaju żądanej informacji czy usługi, wybór języka obsługi, dostęp do wybranych informacji z bazy danych - weryfikację tożsamości użytkownika za pomocą podania jego numeru, PIN-u lub hasła.

Wszystkie komunikaty IVR na potrzeby central telefonicznych, nagrania do systemów IVR, infolinii, komunikatów telefonicznych IVR, do automatycznej sekretarki, zapowiedzi centrali telefonicznej, telefonii voip - realizowane są w ciągu 1 – 2 dni.

Nagrania IVR do central telefonicznych, systemy IVR, do poczty głosowej - wycena na podstawie przesłanego tekstu.

Bardzo wygodny i szybki proces realizacji: Wystarczy przesłać na podany adres e-mail opis komunikatów IVR i tekst jaki ma się znaleźć w systemie IV do centrali telefonicznej. Nagranie lektora przesłane będzie na Państwa skrzynkę e-mail lub zamieszczone na wskazanym serwerze FTP.

Lektoriusz użycza głosu w Bankach Głosów; m.in. Międzynarodowym Banku Głosów InterVoiceOver w Amsterdamie, Londynie i Antwerpii.

Nagrania zapowiedzi i komunikatów ivr w języku polskim, angielskim w wymaganych formatach dla firm i nie tylko.

Zapowiedzi głosowe IVR, nagrywanie systemów IVR, komunikaty IVR do centrali, powitania głosowe IVR i inne nagrania lektorskie. Wykonawstwo: profesjonalne nagrania do systemów IVR. Przesłuchaj przykłady demo głosów lektorskich, lektorzy nagrają system IVR do Twojej centrali telefonicznej.